Productaanvragen

Product(en) waarin ik geïnteresseerd ben

U heeft momenteel geen producten in uw winkelwagen, ga verder met browsen en selecteer een of meerdere producten.

Offerte aanvragen

Ga door met browsen

Drankenproducenten helpen om perfect te verpakken

11/08/2021

Blikinspectie

CMC-KUHNKE

Drank

Drank testen

Eagle Vision-systems

Quality By Vision

Drankenproducenten helpen om perfect te verpakken

Bij Industrial Physics zijn we er om de integriteit van verpakkingen, producten en materialen te beschermen voor fabrikanten, productielijnen en laboratoria over de hele wereld. Voor ons gaat dat verder dan alleen het leveren van test- en inspectie-instrumenten. Het gaat erom dat we er zijn voor onze klanten. En optreden als een echte partner – vragen beantwoorden, onze kennis delen, en misschien wel het belangrijkste, snel reageren als er iets misgaat.

Dit is wat er gebeurde toen een van onze klanten bij Blues City Brewery, een 24/7 co-packing brouwerij, hulp nodig had. Ons team ondersteunt Blues City Brewery al een aantal jaren bij de inspectie van dranken en blikjes, en in dit geval had het bedrijf een effectieve oplossing nodig voor de inspectie van dubbele naden van blikjes op hun productielijn.

Klik op de onderstaande knop om meer te weten te komen over onze portefeuille van test- en inspectieoplossingen voor de brouwerijen:

BEKIJK PRODUCT PORTFOLIO

Oscar Flores, Field Service Engineer, legt uit: “Blues City Brewery besloot hun naadinspectie-apparatuur via ons te kopen omdat we een vertrouwensrelatie hadden opgebouwd. Als test- en inspectiepartners waren we in staat om de beste apparatuur voor hun unieke behoeften te identificeren – het werd duidelijk dat het SEAMscan-instrument perfect aansloot bij hun vereisten voor de productie van blikjes.

Toen het team van de Blues City Brewery het instrument begon te gebruiken, had het wat extra steun nodig van Industriële Fysica. Oscar: “Wanneer zich technische of mechanische problemen voordoen, vinden wij het onze plicht om zo snel mogelijk te reageren. En dit is wat we deden voor onze klant hier.

“Voor elk bedrijf is machinestilstand natuurlijk iets wat ze koste wat kost willen vermijden – daarom proberen we deze stilstand voor onze partners zo veel mogelijk te beperken. Door snel te reageren, konden we ervoor zorgen dat de brouwerij haar klanten met minimale onderbrekingen van dienst kon blijven. Tijdens een van onze probleemoplossingssessies hebben we nauw samengewerkt met de technici om een diagnose te stellen van het defecte onderdeel en konden we ervoor zorgen dat er meteen een vervangend onderdeel werd opgestuurd.”

Leo Yankulin, Product Support Engineer, was het er ook mee eens: “Dit is wat het volgens mij betekent om een echte partner te zijn in plaats van alleen maar een leverancier – we voorzien klanten niet alleen van instrumenten en laten ze dan aan hun lot over. We werken nauw samen met ons team van technische experts en onze klanten om ervoor te zorgen dat alle problemen worden aangepakt. Hierdoor kunnen onze klanten het maximale uit hun apparatuur halen.

Bekijk ons exclusieve rapport over de grootste uitdagingen en kansen voor kwaliteitscontrole binnen bierverpakkingen:

TOEGANGSVERSLAG

Zorgen voor optimale prestaties is erg belangrijk voor ons – en wij zijn er om u zo goed mogelijk te ondersteunen. Leo legt uit: “Het team vroeg ook om wat extra training over het instrument – natuurlijk waren wij er om te helpen. Gelukkig konden we dit op afstand laten gebeuren. We bieden een scala aan opties als het gaat om trainingsmodellen, we kunnen deze service persoonlijk of via een videoverbinding leveren, afhankelijk van de behoeften van elke individuele klant.

Gicole Patterson, kwaliteitscontroleur, was zeer tevreden over de geleverde dienst,

‘Onze brouwerij heeft met Industrial Physics een geweldige klantenservice ervaren. Als scheikundige begrijp ik dat apparatuur niet altijd werkt. Het technische ondersteuningsteam voor Industriële Fysica, met name Leo en Oscar, hebben ervoor gezorgd dat wanneer apparatuur ondersteuning nodig heeft, dit onmiddellijk wordt gedaan. Dankzij hun toewijding hebben wij zeer weinig downtime ondervonden! Ik kan niet genoeg uitdrukken hoe blij ik ben met hun steun!’

Als test- en inspectiepartner zijn wij er trots op dat wij er voor onze klanten zijn – wat de kwestie ook is.

Als u wilt weten hoe Industriële Fysica aan uw behoeften kan voldoen, neem dan contact op door hieronder te klikken.

NEEM CONTACT OP

Gerelateerd nieuws

Het creëren van de perfecte coating voor drankblikjes

Leer meer over de kwaliteits- en testoplossingen die nodig zijn om uw klanten de best mogelijke drank te leveren:

feb 16, 2022

Ontmoet ons op het tabletop event van IMDPA op 6 oktober 2021

Industrial Physics en onze merken TQC Sheen en CMC-KUHNKE zullen op 6 oktober 2021 aanwezig zijn op de International Metal Decorating and Packaging Association (IMDPA) beurs. …

nov 8, 2021

Ontmoet ons op LATAMCAN van 22 tot 24 september 2021

We zijn verheugd om te exposeren op de komende Latijns-Amerikaanse Conferentie van Kanproducenten. Kom van 22-24 september 2021 naar LATAMCAN, waar we onze nieuwste test- en …

nov 8, 2021